Grimaldi Apartments San Marco & Castello

  • The lagest option:
  • 4 επισκέπτες
  • 2 κρεβάτια
  • 2 υπνοδωμάτια

Το Grimaldi Apartments San Marco & Castello Βενετία με 2 υπνοδωμάτια απέχει 15 λεπτά με τα πόδια από τον σιδηροδρομικό σταθμό Σταθμός Venezia Santa Lucia και περίπου 500 μέτρα από τη Γέφυρα του Ριάλτο. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους.

Αυτό το κατάλυμα παρέχει γκαρνταρόμπα, καθιστικό χώρο και κουζίνα με ρυθμιζόμενο κλιματισμό, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως δωρεάν Wi-Fi. Το Grimaldi Apartments San Marco & Castello διαθέτει μπιντές, ντους χρωματοθεραπείας και ξεχωριστή τουαλέτα για την άνεση σας. Επιπλέον, το μπάνιο διαθέτει στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.

Η πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα του διαμερίσματος είναι εξοπλισμένη με ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και μαγειρικά σκεύη για την άνεσή σας.

Το Campo San Polo απέχει 15 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα και το Μουσείο Φυσικής Ιστορίας της Βενετίας βρίσκεται σε απόσταση μόλις 1 χλμ. Το Grimaldi Apartments San Marco & Castello απέχει επίσης 6 λεπτά με τα πόδια από το Εμπορικό Κέντρο T Fondaco Dei Tedeschi. Το κατάλυμα βρίσκεται σχεδόν 2 χλμ. από τους Κήπους της Μπιενάλε. Οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στο διαμέρισμα από το αεροδρόμιο Βενετία Μάρκο Πόλο, το οποίο βρίσκεται 5 χιλιόμετρα μακριά.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Grimaldi Apartments San Marco & Castello Βενετία
Corte Torretta
Τιμή μόνο για κινητά

Corte Torretta

9.4
Άριστο 7 σχόλια
30 μ από το κατάλυμα
USD 504 USD 454
ανά νύχτα
San Marco 865 - Luxury And Central
Τιμή μόνο για κινητά

San Marco 865 - Luxury And Central

34 μ από το κατάλυμα
USD 210 USD 189
ανά νύχτα
Torre Dell'Orologio Apartment By Bricola Apartments
Τιμή μόνο για κινητά

Torre Dell'Orologio Apartment By Bricola Apartments

7.6
Καλό 98 σχόλια
46 μ από το κατάλυμα
USD 733 USD 660
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Βενετία Μάρκο Πόλο Αεροδρόμιο
    14 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Venice Santa Lucia Train Station
    1,5 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Υπηρεσία μεταφοράς (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Υπηρεσίες καθαριότητας
    • Υπηρεσία αγοράς τροφίμων

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 18:00
    Check-out: από 07:00 έως 10:00
    Αριθμός αδείας027042UAM00395,IT027042B43A969BIX,IT027042B44RNM25B9,IT027042B4HBA3YVFC,IT027042B4R43WBPPF,IT027042B4TTR6RTML,M0270420066,M0270421093,M0270421207,M0270427368
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Grimaldi Apartments San Marco & Castello;
      Το Grimaldi Apartments San Marco & Castello βρίσκεται κοντά σε Γέφυρα του Ριάλτο.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Grimaldi Apartments San Marco & Castello;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Grimaldi Apartments San Marco & Castello περιλαμβάνουν Ναυτικό Μουσείο, Πινακοθήκη της Ακαδημίας καθώς και Συλλογή Πέγκυ Γκούγκενχαϊμ.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Grimaldi Apartments San Marco & Castello;
      Η διαμονή στο το Grimaldi Apartments San Marco & Castello κοστίζει 328€.
    • Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται στο το Grimaldi Apartments San Marco & Castello;
      Οι πελάτες του το Grimaldi Apartments San Marco & Castello μπορούν να πληρώσουν με CartaSi, Maestro και Discover καθώς δέχονται και άλλους τρόπους πληρωμής.
    • Στο αυτό το διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν Dal Moro's Fresh Pasta to Go και Osteria da Alberto και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Το Grimaldi Apartments San Marco & Castello έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, το Grimaldi Apartments San Marco & Castello προσφέρει Wi-Fi.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Βενετία Μάρκο Πόλο Αεροδρόμιο
    14 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Venice Santa Lucia Train Station
    1,5 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Grimaldi Apartments San Marco & Castello Βενετία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο